Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Зустріч з Богданом Коломійчуком – українським письменником, автором історико-авантюрної прози

16.11.2017р. у міській бібліотеці № 10 відбулася зустріч з Богданом Коломійчуком – українським письменником, автором історико-авантюрної прози, який отримав Гран-прі міжнародного конкурсу «Коронація слова-2013» за роман «Людвисар. Ігри вельмож». 

Учні гуртожитку разом з вихователями Березовською І.Ф., та Цвіх Т.М. мали нагоду побувати на презентації  нового авантюрного роману «Король болю». Автор розповів присутнім, що дія твору відбувається в XVI столітті у Львові, Поморянах, Кракові та інших містах давньої Речі Посполитої.

Середньовіччя представлене в романі цікаво та захоплююче, а карколомні містичні пригоди персонажів роблять цю книгу однією з найкращих у доробку Коломійчука.

По завершенні презентації учні мали можливість індивідуально поспілкуватися з автором та придбати його книги з автографом.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб