Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Тиждень природничих дисциплін

З метою підвищення інтересу до вивчення предметів та поглиблення знань з географії, біології та хімії з 13 по 17 листопада в училищі проходив тиждень природничих дисциплін.

В рамках тижня учні І , ІІ та ІІІ курсів взяли участь у вікторині «Цікава біологія» та «Цікава географія». Ознайомилися із найцікавішими місцями на планеті та визначили найбрудніші місця світу. Було проведено усний журнал на тему: Чудеса на Землі (де учні дізналися про чудеса, які відбуваються на планеті Земля. Зокрема, у житті річок і озер, рослин, тварин, людей). Також було проведено інтелектуальну гру «Знавці природничих дисциплін» серед учнів ІІ курсу.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб