Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Проведення практичних занять на уроках історії України

9 листопада на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів історії під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Волинській області Світлани Юрченко.

Відповідно до програми учасники засідання опрацювали нормативні документи МОН, Українського інституту Національної пам’яті, ознайомилися з новинками фахової літератури, періодичної преси та он-лайн ресурсів. Під час презентації матеріалів обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» Світлана Йосипівна відзначила кращі роботи та вказала на поширені недоліки при підготовці матеріалів до друку.

Гість секції, кандидат історичних наук, доцент кафедри країнознавства та міжнародних відносин  СНУ  ім.Лесі Українки Андрій Моренчук провів з учасниками  історичний всеобуч на тему «Українські олігархи, їх позитивний та негативний вплив на економіку України».

Викладачі історії мали можливість відвідати та обговорити відкрите практичне заняття з Історії України на тему «Демографічні зміни. Повсякденне життя повоєнних років. Доля жінки.», яке провела викладач Луцького ВПУ будівництва та архітектури Валентина Місюра. Своїм досвідом проведення практичних занять також поділилися викладачі Оваднівського, Старовижівського, Торчинського, Ковельського професійних ліцеїв, Володимир-Волинського ВПУ, ДНЗ «Нововолинський центр ПТО», ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб