Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Засідання клубу обдарованих дітей «Ромашка» «Чарівний світ наших захоплень»

У світі навколо нас багато всього цікавого та захоплюючого. Захоплення, хобі, інтереси — це безмежний світ можливостей для кожної людини. Кожен може знайти собі щось до душі. Розкрити перед учнями чарівний світ людських захоплень, допомогти, усвідомити та оцінити свої можливості стало метою засідання клубу обдарованих дітей «Ромашка», що відбулося в бібліотеці Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

Про свої захоплення малюванням, туризмом, музичним мистецтвом, фотографією, відеозйомкою розповідали присутнім Покальчук Назар, Джафарова Таміла, Качанюк Катя, Наюк Марія, Берізко Аліна та Мельничук Віталій. Багато нового про комікси та дивовижну країну Японію дізнались присутні від Крищук Ані та Сорокіної Яни. Парнасова Олександра та Геньо Даша поділитися з учасниками заходу своїми знаннями та напрацюваннями у сфері візажу, а Геньо Даша продемонструвала також майстер-клас з нанесення денного макіяжу. Головіна Діана та Братіщева Вероніка читали власні поезії. Під кінець заходу Урбан Юра з учасниками ансамблю «Любисток» допоміг присутнім поринути в чарівний вихор танцю.

На переконання практичного психолога Підцерковної Н.І., кожна особистість в чомусь неповторна і виразна. В період юності людина робить найвеличніше відкриття — відкриває саму себе. Рукоділля, майстрування, малювання, фотографія, шахи, спорт, туризм, флористика, філателія — кожне з цих та інших хобі допоможе проявити свої здібності та реалізувати себе кожній молодій людині.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб