Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Розширення міжнародної співпраці навчального закладу

В рамках візиту делегації Волинської області до гміни Пшигодзіце Великопольського воєводства (Польща) з метою поглиблення співпраці у сфері освіти була укладена Домовленість між Центром навчання і виховання добровільних робочих загонів у Плешеві та Луцьким вищим професійним училищем будівництва та архітектури.

14 серпня 2017 року керівники навчальних закладів пан Кристіан Пясецкі (Центр навчання і виховання добровільних робочих загонів у Плешеві) та пан Ростислав Собуцький (Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури ) підписали домовленість про співпрацю.

До основних сфер співпраці відносяться: реалізація спільних освітніх проектів, обмін педагогічним досвідом між викладачами, майстрами практичного навчання та вихователями, створення і розвиток міжособистісних контактів молоді двох країн та різних країн Європи, збагачення майстерності кадрів шляхом обміну досвідом тощо.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб