Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Персональна виставка книжкової графіки та ілюстрації Андрія Гупала в Одесі

В рамках XVIII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» з 9-го по 12 червня 2017р. відбулась виставка книжкової графіки та ілюстрації в Одеській національній науковій бібліотеці.

Викладач спецдисциплін відділення художніх ремесел Гупало Андрій Петрович презентував персональну виставку книжкової графіки та ілюстрації в місті Одеса. Художник-педагог представив ілюстрації до поетичної збірки В.Баранюка «Крок назустріч» (2007), ілюстрації до українських народних казок «Рукавичка» та «Ріпка» (2007), ілюстрації до книжки повістей та оповідань Й.Струцюка «Цвіт дикої шандри» (2008), графічні роботи, що ілюструють афоризми та крилаті вислови (2011), титульну сторінку до історичної повісті М.Мартинюка «Під мурами твердині» (2013), ілюстрації до книжки оповідань для дітей Н.Гуменюк «Манюня і Марципан» (2015), ілюстрації до збірки сценаріїв християнського театру «Алетея» (2017).

У презентації виставки взяли участь: Микола Мартинюк – письменник, кандидат філологічних наук, доцент, директор ПВД «Твердиня» та Петро Коробчук – поет, перекладач, літературний редактор ПВД «Твердиня».

Під час спілкування з глядачами автор розповів про наш навчальний заклад та запросив відвідати наше місто.

Також Андрій Петрович Гупало приймав участь у виставці-форумі в районному центрі Березівка Одеської області, де презентував нове видання збірки сценаріїв християнського театру «Алетея» з власними ілюстраціями.

Дані заходи допомагають зрозуміти регіональні  особливості нашого народу, сприяють культурному обміну та розширюють кругозір та духовність.

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури