Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Павло Лізов – призер Міжнародного конкурсу із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Роботи переможців обласної олімпіади з комп’ютерної графіки серед учнів ПТНЗ Волинської області були представлені на Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів в номінаціях з веб-дизайну, комп'ютерної графіки та комп'ютерної анімації.

В номінації «Краща 2D-растрова графіка» ІІ місце посів Лізов Павло Григорович, учень ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» з роботою «Мій казковий персонаж».

Вітаємо Павла та його наставників, бажаємо нових досягнень та перемог на професійній ниві!

Сертифікати учасників, керівників, та дипломи переможців XV Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки можна завантажити на веб-сторінці за посиланням http://webdesign.vntu.edu.ua/index.php?page=con_main-15-2017

Також запрошуємо учнів ПТНЗ області взяти участь у Міжнародному дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який відбудеться з 31 серпня по 17 вересня 2017 року. Деталі на сайті конкурсу http://webdesign.vntu.edu.ua.

  

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб