Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Завітайте в арт-кафе «Стоп-кадр» на виставку робіт юної художниці Насті Могіль

Виставка, організована галереєю сучасного мистецтва «Арт-кафедра», відбулась в рамках мистецького проекту «Крок на шляху мистецтва», що започаткований з метою підтримки молодих художників.

В експозиції представлено 26 графічних малюнки художниці. Символічну назву виставки «Liberta», що означає свобода, Настя пояснює відкритістю, тим, що вона не соромиться показати себе, свій внутрішній світ.

У своєму житті ми часто помиляємось. Виявляється, що на своїх помилках ми вчимося. Ті помилки, невдачі, занепадання дають нам шанс встати і піти далі. Кожну свою помилку ми вважаємо за смерть, вважаємо, що ми не існуємо. А варто сприймати це як можливість переродження», ділиться міркуваннями дівчина.

Мистецтвознавець Зоя Навроцька схвально оцінила творчі пошуки юної мисткині.

Твори Насті – це спонтанне малювання. Але у цій спонтанності є певна цінність, адже вона щира і непідробна. Образотворче мистецтво – це мова, і молоді художники мають навчитися опановувати цю мову, висловлювати з її допомогою свої відчуття і переживання. Лінія має бути легка і співуча, ритмічна і відображати найдрібніші відтінки серцебиття», – зауважила мистецтвознавець, додавши, що це лише перший крок на шляху мистецтва, а наступні кроки мають бути більш впевненими і опиратися на серйозні знання і вишкіл.

Підтримати Настю на її першій персональній виставці завітали її мама, друзі, однокурсники та викладач рисунку Володимир Кусик.

Виставка триватиме до середини червня. Вхід вільний.

Таблоїд Волині, 25 травня 2017р.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб