Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
І місце в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки!

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації в січні-травні 2017 року проведена обласна олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Всього на розгляд журі обласного етапу олімпіади було представлено роботи 24 учасників з 13 навчальних закладів у тематичних номінаціях «Моя майбутня професія», «Моя Батьківщина», «Мій внутрішній світ».

Учень ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» Павло Лізов продемонстрував знання складних програм для комп’ютерної обробки графічних зображень: Adobe Photoshop та Adobe Illustrator CC. Журі зазначило, що комп’ютерний малюнок Павла вирізняється складністю використаних технічних прийомів, глибиною розкриття обраної теми, художньою цінністю роботи та авторським стилем.

У тематичній номінації «Мій внутрішній світ» за роботу «Мій казковий персонаж» Павло виборов І місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо тримати високий рівень професійної майстерності!
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб