Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Перемога Руслана Пилипіва у професійному конкурсі

23-24 травня 2017 року в смт. Івано-Франкове Львівської області на базі ДНЗ "Художнє професійно технічне училище імені Йосипа Станька" відбувся восьмий обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії різьбяр по дереву та бересті.

У конкурсі взяли участь представники 8-ми навчальних закладів. Традиційно у конкурсі брали участь вихованці Луцького ВПУ будівництва та архітектури: Пилипів Руслан (ДПМ-11), Косовський Володимир (ДПМ-11), Терлецький Антон (гр.33).

Учень групи ДПМ-11 відділення художніх ремесел Руслан Пилипів показав найкращі результати і виборов перше місце у конкурсі. Вітаємо переможця та його наставників із черговим досягненням та бажаємо нових творчих злетів!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб