Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Вітаємо майстра виробничого навчання Ткаченко Тетяну з ІІ-м місцем в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур!

17-18 травня на базі Торчинського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії штукатур, в якому за результатами училищного конкурсу взяла участь наш майстер Тетяна Ткаченко.

Програма конкурсу передбачала теоретичний тур, в якому учасники показали свої знання з педагогіки, психології та методики викладання уроків виробничого навчання.

У практичному турі учасники повинні були оздобити мозаїчною декоративною штукатуркою  фрагмент стіни площею 3 кв.м.

Серед 11 учасників за результатами першого дня змагань було відібрано 6 майстрів в/н для участі в третьому турі конкурсу – проведенні фрагменту вступного інструктажу. Майстер Луцького ВПУ будівництва та архітектури Тетяна Ткаченко у цьому турі набрала найбільшу кількість балів та найкращі відгуки від учнів.

За результатами трьох турів конкурсу Тетяна Ткаченко посіла почесне ІІ місце!

Вітаємо з перемогою та бажаємо тримати високий рівень професійної майстерності та передавати його своїм вихованцям!


 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб