Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Засідання обласної секції педагогічних працівників професій художніх промислів

7 жовтня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури під керівництвом заступника директора НМЦ ПТО у Волинській області Інни Семенюк відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників професій художніх промислів.

Темою обговорення учасників обласної секції стала реалізація творчого потенціалу учнівської молоді та робота з обдарованими  та здібними учнями в умовах ПТНЗ.

Педпрацівники Луцького центру ПТО, ПТУ ЛНТУ, Нововолинського ВПУ та Ковельського професійного ліцею поділилися досвідом з питання впровадження регіонального компоненту. Цікавою для присутніх була інформація з досвіду роботи по викладанню предметів «Малюнок», «Живопис» та «Композиція» викладачів відділення художніх ремесел Луцького ВПУ будівництва та архітектури та ПТУ №5 м.Ковеля.

Учасники секції відвідали урок виробничого навчання з професії живописець, який провів майстер в/н Гупало А.П. Присутні мали можливість ознайомитися із технікою виконання холодного батику, спостерігати процес виконання основних етапів роботи. Учні відповіли на запитання присутніх щодо особливостей роботи у техніці батику, продемонстрували роботи своїх наставників.

Жвавий інтерес викликав майстер-клас Члена Спілки народних майстрів України, майстра виробничого навчання з професії «Виробник художніх виробів з кераміки» Кусика В.Ф.

У ході засідання було опрацьовано нормативні документи МОН України та надано консультації щодо проведення ДКА з професій художніх промислів.

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб