Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Участь викладача у ХХІІ Міжнародному форумі видавців

З 10 по 13 вересня 2015 року відбувався ХХІІ Міжнародний форум видавців у Львові. У ньому брав участь викладач відділення художніх ремесел  нашого училища Гупало Андрій Петрович. На форумі він брав участь у презентації  та автограф-сесіях, присвячених  виданню  книг для дітей та юнацтва «Під мурами твердині» Миколи Мартинюка та «Манюня і Марципан» Надії Гуменюк, в яких він є автором  ілюстрацій.

На стенді видавництва «Твердиня», з яким тісно співпрацює Гупало А. П. та проходять практику учні відділення, була представлена  його творча робота «Зброя масового ураження». Також він відвідав презентації нових книг  відомих в Україні та за кордоном письменників та журналістів (А.Мухарський, Ю.Прохацько, Т.Березовець, В.Білінський, І.Малкович, С.Лойко, Є.Положій, В.Рудківський, В.Шкляр…). Гупало А.П. приймав участь у презентації книг молодих авторів ПВД «Твердиня», переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» А. Закордонця, Я. Каторож, С.Мисько. Участь у таких заходах збагачує творчий кругозір викладачів та сприяє продуктивній педагогічній праці.

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб