Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Всеукраїнські змагання з волейболу

Вітаємо збірну команду училища у складі:
Магера Вадим, Магера Владислав, Демчук Максим, Мачиброда Ігор, Пащук Тарас, Свіржевський Володимир, Кіпень Дмитро, Чухилевич Олексій
із зайнятим ІІ місцем у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед учнів ПТНЗ.

Але це не всі здобутки нашої  команди у цьому навчальному році. У вересні 2014 в рамках фестивалю фізичної культури і спорту наші хлопці здобули ІІ місце. Завдяки напруженим тренуванням у березні 2015 р. в смт. Колках виграють кубок у турнірі з волейболу присвяченому пам’яті Дмитра Брика, учня Колківського ВПУ, який загинув в зоні АТО. Через кілька днів хлопці у м. Нововолинськ у напруженій боротьбі стають чемпіонами області серед учнів ПТНЗ, що дало право нашій команді захищати честь Волинської області у Всеукраїнських змаганнях.

Останнім серйозним випробуванням перед Всеукраїнськими змаганнями була спартакіада м. Луцька серед учнівської молоді, де наші хлопці посіли ІІІ місце.

Хочеться подякувати хлопцям, які на жаль за вікових обмежень не змогли прийняти участь у Всеукраїнських змаганнях, а саме: Ворону Олександру, Левенцю Андрію, Мельнику Андрію, Родзинському Сергію. 

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб