Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Вітаємо переможців!

Всього на розгляд журі обласного етапу олімпіади у тематичних номінаціях: «Світ моїх захоплень», «Моя майбутня професія», «Моя Україна» було представлено 29 робіт від 27 учасників з 14 навчальних закладів.

Олімпіада продемонструвала, що в ПТНЗ області навчається творча, здібна учнівська молодь, яка виявляє інтерес до використання ІКТ в позаурочній роботі, має різнопланові захоплення, є патріотами своєї держави. Члени журі відмітили значну кількість учнівських робіт, які вирізнялися не тільки якістю комп’ютерних малюнків, різноманітністю використаних технічних прийомів, а й глибиною розкриття обраної теми, емоційним навантаженням.

За спільним рішенням оргкомітету та журі олімпіади (Наказ управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації № 03 від 20.05.2015 р.) переможцями в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки визнано:

- у тематичній номінації «Світ моїх захоплень»:

  •  І місце – Рузака Володимира, учня ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» («Fantesy hero»);

- у тематичній номінації «Моя майбутня професія»:

  •  І місце – Кузьменка Валерія, учня ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» («Лев декоративний»);

- у тематичній номінації «Моя Україна»:

  •  ІІ місце – Артемука Давида, учня ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» («Захисти Україну»);

Вітаємо переможців обласної олімпіади та бажаємо всім учасникам нових досягнень та творчих успіхів в опануванні ІКТ!

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб