Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Ми знову перші у WORLDSKILLS 2017!

Три золотих та одна срібна медалі – такі здобутки команди училища на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WORLDSKILLS 2017.


Новини
23.08.2017
Розширення міжнародної співпраці навчального закладу

В рамках візиту делегації Волинської області до гміни Пшигодзіце Великопольського воєводства (Польща) з метою поглиблення співпраці у сфері освіти була укладена Домовленість між Центром навчання і виховання добровільних робочих загонів у Плешеві та Луцьким вищим професійним училищем будівництва та архітектури.
23.08.2017
Павло Лізов – призер Міжнародного конкурсу із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Роботи переможців обласної олімпіади з комп’ютерної графіки серед учнів ПТНЗ Волинської області були представлені на Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів в номінаціях з веб-дизайну, комп'ютерної графіки та комп'ютерної анімації.
26.05.2017
Свято Профтехосвіти області

25 травня на Театральному майдані міста Луцька відбулося свято професійно-технічної освіти, де свої кращі здобутки та досягнення презентували 20 професійно-технічних навчальних закладів Волині.
26.05.2017
Завітайте в арт-кафе «Стоп-кадр» на виставку робіт юної художниці Насті Могіль

Виставка, організована галереєю сучасного мистецтва «Арт-кафедра», відбулась в рамках мистецького проекту «Крок на шляху мистецтва», що започаткований з метою підтримки молодих художників.
26.05.2017
І місце в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки!

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації в січні-травні 2017 року проведена обласна олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
26.05.2017
Перемога Руслана Пилипіва у професійному конкурсі

23-24 травня 2017 року в смт. Івано-Франкове Львівської області на базі ДНЗ "Художнє професійно технічне училище імені Йосипа Станька" відбувся восьмий обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії різьбяр по дереву та бересті.
19.05.2017
Вітаємо майстра виробничого навчання Ткаченко Тетяну з ІІ-м місцем в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур!

17-18 травня на базі Торчинського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії штукатур, в якому за результатами училищного конкурсу взяла участь наш майстер Тетяна Ткаченко.
18.05.2017
Відзначаємо День вишиванки разом!

В читальному залі бібліотеки училища розміщена виставка присвячена традиціям вишивки і одягу Волинського краю.
17.05.2017
Захист звітів переддипломної практики молодшими спеціалістами

10 травня 2017 року відбувся захист звітів перед дипломної практики студентами груп ББС-21 під керівництвом викладача Півнюк Л.М. Студенти при захисті виявили хороший рівень знань.
16.05.2017
Подорож мальовничими стежками Карпат

Учні групи № 23, під керівництвом свого керівника Місюри Валентини Володимирівни, нещодавно побували на екскурсії у Карпатах.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури