Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Увага! Створено новий сайт училища, який функціонує у тестовому режимі.

Адреса нового сайту www.vpubud.osv.org.ua. Прохання до викладачів, майстрів та керівників підрозділів долучитися до наповнення відповідних розділів.


Новини
18.10.2018
Виховний захід «Вони боролися за волю України»

14 жовтня – багатогранне свято. Крім свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України цей день є символічним днем створення УПА.
17.10.2018
Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Щороку, як тільки календарний поріг переступає жовтень ми відзначаємо чимало важливих дат. Це – День козацтва, День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці.
12.10.2018
РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

В читальній залі бібліотеки підготовлено книжкову виставку „Вони боролися за волю України!”, на якій представлено книги сучасних авторів та хроніки, літописи, монографії, а також спогади учасників і очевидців тих подій.
12.10.2018
Відкриття меморіальної дошки випускникам училища, учасникам АТО, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Напередодні дня вояцької честі та звитяги, Свята Покрови відбулося відкриття меморіальної дошки випускникам училища, учасникам АТО, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.
12.10.2018
ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ БІБЛІОТЕКИ!

У вересні 2018 року книгозбірня поповнила свій фонд новими цікавими виданнями, а саме романами українських письменників, в яких розкриваються події боротьби, жертовності і сила духу борців за незалежність України.
12.10.2018
Проект Колективного договору ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» на 2018–2020 роки

Пропонуємо для ознайомлення проект Колективного договору Луцького ВПУ будівництва та архітектури на 2018-2020 р.р.
11.10.2018
ВІРА В НЕПОВТОРНІСТЬ І ТАЛАНТ

Всеукраїнський місячник бібліотек „Бібліотека – центр творчого розвитку дитини”
10.10.2018
Інтерактивні методи навчання в системі роботи викладача фізики, математики та астрономії.

9 жовтня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів фізики, математики та астрономії під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Волинській області Оксани Добровольської.
10.10.2018
Зустріч учнів гуртожитку з волинським письменником Андрієм Криштальським

Нещодавно відбулася зустріч учнів гуртожитку з відомим волинським письменником, журналістом, видавцем, лауреатом премій імені Василя Стуса, Агатангела Кримського Андрієм Криштальським «За право жити на рідній землі».
10.10.2018
ВІД КНИЖКИ ДО ТВОРЧОСТІ!

В рамках Міжнародного місячника бібліотек "Бібліотека – центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) у читальній залі бібліотеки училища представлено тематичну книжкову виставку "Від книжки до творчості".
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб