Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Увага! Створено новий сайт училища, який функціонує у тестовому режимі.

Адреса нового сайту www.vpubud.osv.org.ua. Прохання до викладачів, майстрів та керівників підрозділів долучитися до наповнення відповідних розділів.


Новини
02.12.2013
В училищі підведено підсумки декади наставників «Досвід-джерело педагогічної майстерності»

Відповідно до плану роботи методичного кабінету Луцького ВПУ будівництва та архітектури та для пропаганди передового педагогічного досвіду в училищі з 19 по 29 листопада була проведена декада наставників «Досвід-джерело педагогічної майстерності», під час якої викладачі та майстри виробничого навчання проводили відкриті уроки для колег.
25.11.2013
Засідання обласної секції викладачів художньої культури

20 листопада на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів художньої культури на тему: «Яким я бачу урок художньої культури».
12.11.2013
Майстер-клас від професіоналів

Із сучасними матеріалами повинні працювати професіонали. Під таким девізом 7 листопада в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури пройшов майстер-клас від представників компанії–виробника сучасних лако-фарбових матеріалів «Файдаль УА».
07.11.2013
Перемога у конкурсі професійної майстерності

За результатами училищного конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «лицювальник-плиточник» участь в ІІ етапі (обласному) взяла майстер виробничого навчання Нагурнік Леся Федорівна.
07.10.2013
Засідання обласної секції викладачів фізики та математики

3 жовтня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів фізики та математики.
05.09.2013
Засідання Волинського обласного координаційного комітету

4 вересня 2013 р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання Волинського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.
27.05.2013
Учень Луцького ВПУ будівництва та архітектури – переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії столяр будівельний

З 20 по 25 травня 2013 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури проходив Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів з професії столяр будівельний, в якому взяли участь 25 учнів – переможців обласних етапів, а також представники професійно-технічних навчальних закладів з Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.
21.05.2013
Захист учнівського проекту "Вплив реклами на свідомість людини"

14 травня 2013 року в кабінеті інформатики та інформаційних технологій відбувся захист учнівського навчального проекту за програмою Intel®«Навчання для майбутнього».
29.04.2013
Вітаємо з успішним захистом дипломних проектів

25.04.2013 р. відбувся публічний захист дипломних проектів молодших спеціалістів заочної форми навчання за напрямком «Будівництво» спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
29.04.2013
Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Столяр будівельний» 20-24 травня 2013 року
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб