Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Увага! Створено новий сайт училища, який функціонує у тестовому режимі.

Адреса нового сайту www.vpubud.osv.org.ua. Прохання до викладачів, майстрів та керівників підрозділів долучитися до наповнення відповідних розділів.


Новини
10.06.2014
Вітаємо з перемогою!

Учень групи №23 Луцького ВПУ будівництва та архітектури Згоранець Олег виборов призове третє місце у конкурсі фахової майстерності.
26.05.2014
Практика учнів Луцького ВПУ будівництва та архітектури на будівництві

Учні групи Т-2 , які здобувають в училищі професію лицювальника-плиточника, проходили виробничу практику на підприємстві ТзОВ «Луцьктехнобуд».
19.05.2014
Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Сходинки до майстерності»

У рамках соціального партнерства Міністерства освіти і науки України і компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» 13 травня 2014 року на базі державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей» розпочав роботу Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Сходинки до майстерності» з професії «Лицювальник-плиточник» серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ зі стажем роботи до 5 років.
25.04.2014
Наші учні–переможці обласних олімпіад!

Вітаємо переможців обласних олімпіад з предметів професійно–теоретичної підготовки з професій столяр будівельний, муляр, штукатур.
03.04.2014
Підвищуємо свій професійний рівень

2 квітня в училищі пройшов навчально–практичний семінар на тему: «Використання інтерактивних методик під час викладання предметів загальноосвітньої та професійно–теоретичної підготовки».
26.03.2014
Нові досягнення наших художників

На відділенні художніх ремесел Луцького ВПУ будівництва та архітектури працюють та навчаються творчі особистості, які передають красу навколишнього світу усіма доступними засобами, вчать бачити прекрасне і цінувати кожну мить.
26.03.2014
Майбутні професіонали демонструють свої знання

В училищі пройшов перший етап олімпіад із предметів професійно-теоретичної підготовки з професій столяр будівельний, муляр та штукатур.
25.02.2014
В училищі пройшов тиждень професій столяр та монтажник гіпсокартонних конструкцій

З 10 по 14 лютого 2014 р. в училищі пройшов тиждень професій столяр та монтажник гіпсокартонних конструкцій.
29.01.2014
Турнір з міні-футболу на кубок Занюка Миколи Лаврентійовича

В училищі з 13 по 28 січня проходив традиційний турнір з міні-футболу на кубок Занюка Миколи Лаврентійовича.
28.01.2014
Методичний тиждень професій сантехнік, електрозварник, електромонтажник

Методичний тиждень професій сантехнік, електрозварник, електромонтажник на тему: «Зварювання – сучасність і майбутнє технічного поступу» присвячений 95-ій річниці з дня народження Патона Б. Є.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб