Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
31.10.2012
Тиждень історії в нашому училищі

З 15 по 19 жовтня в училищі проходив Тиждень історії, приурочений 70-ій річниці УПА.
26.10.2012
Обласна секція викладачів природничих предметів у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури

25 жовтня на базі нашого училища відбулося засідання обласної секції викладачів природничих предметів.
08.10.2012
Концерт – вітання до Дня працівника освіти

5 жовтня в актовій залі нашого училища відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти.
24.09.2012
Наші працівники пройшли майстер-курс від компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)"

Проект Хенкель Академія зібрав юніорів України на базі Житомирського ресурсного центру від компанії "Хенкель Баутехнік (Україна)" для проведення тренінгу.
04.09.2012
1 вересня знову зібрало усіх у рідному колі

Училище з радістю відчинило свої двері першокурсникам, які прийшли здобувати знання та фахові навички, вчитися переборювати труднощі, мужніти, ставати професіоналами своєї справи.
06.06.2012
Вітаємо Нелю Жиговець із обранням головою обласної Ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ

22 травня 2012 року відбулися збори лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ області на базі Луцького центру ПТО, на яких було підведено підсумки кампанії виборів голови обласної Ради лідерів.
24.05.2012
18 травня 2012 року відбувся захист дипломних проектів молодших спеціалістів за напрямком «Будівництво»

Це вісімнадцятий випуск, а загалом за період з 1995 року по 2012 рік здійснено 17 випусків. Станом на 2011 рік вручено 459 дипломів молодших спеціалістів. Група була сформована з учнів, що завершили навчання на ІІ ступені, успішно склали фахові випробування, витримали співбесіду.
24.05.2012
Проведено ІІ етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ

29 березня на базі ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» проведено ІІ етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії монтажник гіпсокартонних конструкцій. Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників.
24.05.2012
В Луцькому ВПУ будівництва та архітектури пройшов "Єдиний батьківський день"

Позиція педколективу Луцького ВПУ будівництва та архітектури - це чітко виражений курс на державно-громадську модель управління освітнім закладом. В роботі училища робиться наголос на демократизацію відносин «викладач - учень» та на активне залучення до цієї справи батьківської громадськості. Вже протягом багатьох років спільна робота з батьками в училищі проводиться змістовно і послідовно.
24.05.2012
Фестиваль «Країнами Європи» в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури

Фестиваль був проведений з 19 по 26 квітня 2012 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури. Його учасниками були учні перших та других курсів, які представляли змістовні презентації, стінгазети, готували національні страви, підбирали відомі пісні до виступів, щоб надати якомога більше інформації про країни Європи.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури