Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
І місце у Міжнародному конкурсі молодих зварників «Золотий кубок Лінде 2018»

З 24 по 25 квітня в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся 22-ий Міжнародний конкурс молодих (до 20 років) зварників «Золотий кубок Лінде».


Новини
03.04.2014
Підвищуємо свій професійний рівень

2 квітня в училищі пройшов навчально–практичний семінар на тему: «Використання інтерактивних методик під час викладання предметів загальноосвітньої та професійно–теоретичної підготовки».
26.03.2014
Нові досягнення наших художників

На відділенні художніх ремесел Луцького ВПУ будівництва та архітектури працюють та навчаються творчі особистості, які передають красу навколишнього світу усіма доступними засобами, вчать бачити прекрасне і цінувати кожну мить.
26.03.2014
Майбутні професіонали демонструють свої знання

В училищі пройшов перший етап олімпіад із предметів професійно-теоретичної підготовки з професій столяр будівельний, муляр та штукатур.
25.02.2014
В училищі пройшов тиждень професій столяр та монтажник гіпсокартонних конструкцій

З 10 по 14 лютого 2014 р. в училищі пройшов тиждень професій столяр та монтажник гіпсокартонних конструкцій.
29.01.2014
Турнір з міні-футболу на кубок Занюка Миколи Лаврентійовича

В училищі з 13 по 28 січня проходив традиційний турнір з міні-футболу на кубок Занюка Миколи Лаврентійовича.
28.01.2014
Методичний тиждень професій сантехнік, електрозварник, електромонтажник

Методичний тиждень професій сантехнік, електрозварник, електромонтажник на тему: «Зварювання – сучасність і майбутнє технічного поступу» присвячений 95-ій річниці з дня народження Патона Б. Є.
10.12.2013
Засідання Консультативної ради училища

6 грудня 2013 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання Консультативної Ради училища.
02.12.2013
В училищі підведено підсумки декади наставників «Досвід-джерело педагогічної майстерності»

Відповідно до плану роботи методичного кабінету Луцького ВПУ будівництва та архітектури та для пропаганди передового педагогічного досвіду в училищі з 19 по 29 листопада була проведена декада наставників «Досвід-джерело педагогічної майстерності», під час якої викладачі та майстри виробничого навчання проводили відкриті уроки для колег.
25.11.2013
Засідання обласної секції викладачів художньої культури

20 листопада на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів художньої культури на тему: «Яким я бачу урок художньої культури».
12.11.2013
Майстер-клас від професіоналів

Із сучасними матеріалами повинні працювати професіонали. Під таким девізом 7 листопада в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури пройшов майстер-клас від представників компанії–виробника сучасних лако-фарбових матеріалів «Файдаль УА».
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб