Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
30.03.2017
Зустріч учнів училища з лікарем-наркологом

28 березня в рамках загальноучилищної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» було проведено зустріч з лікарем-наркологом Волинського обласного наркологічного диспансеру Сухим Іваном Ростиславовичем.
27.03.2017
Екскурсія до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки

Учні групи № 11 Луцького ВПУ будівництва та архітектури відвідали Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.
24.03.2017
Конкурс професійної майстерності з професії маляр

22 березня 2017 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся конкурс професійної майстерності з професії маляр серед учнів.
21.03.2017
Акція «Міняю цигарку на цукерку»

14 березня в рамках загально училищного місячника «Молодь за здоровий спосіб життя» соціально-психологічною службою училища було проведено акцію превентивного напрямку «Міняю цигарку на цукерку».
17.03.2017
Літературно-мистецьке свято „І дзвенять Кобзареві слова крізь століття…”

15 березня 2017 року в читальному залі бібліотеки училища відбулося літературно-мистецьке свято „І дзвенять Кобзареві слова крізь століття…”
14.03.2017
Професії навчають справжні професіонали!

Майстер виробничого навчання НПЦ КНАУФ Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Філевський Ігор Анатолійович нагороджений грамотою за високий професіоналізм у підготовці монтажників ГК конструкцій, плідну співпрацю з підрозділами НАПН України та з нагоди 10-річчя освітніх проектів компанії КНАУФ в Україні.
14.03.2017
Інноваційні матеріали в навчальному процесі

2 березня в училищі відбувся черговий майстер-клас для учнів, який провів спеціаліст з нанесення декоративних матеріалів ТОВ НВП «Ірком» ЕКТ Тарас Чигрин.
14.03.2017
Виставка Великому Кобзареві

В читальному залі бібліотеки училища представлена виставка присвячена Великому Кобзареві - "Невідомий Шевченко..."
13.03.2017
Відвідування Міжнародної виставки будівельних матеріалів та інтер’єрних рішень KyivBuild Ukraine – 2017

З 1 по 3 березня 2017 року у м. Києві проводилась Міжнародна виставка будівельних матеріалів та інтер’єрних рішень KyivBuild Ukraine – 2017.
11.03.2017
Шевченківські дні

У бібліотеці училища проходять Шевченківські дні.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури