Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
І місце у Міжнародному конкурсі молодих зварників «Золотий кубок Лінде 2018»

З 24 по 25 квітня в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся 22-ий Міжнародний конкурс молодих (до 20 років) зварників «Золотий кубок Лінде».


Новини
12.10.2018
РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

В читальній залі бібліотеки підготовлено книжкову виставку „Вони боролися за волю України!”, на якій представлено книги сучасних авторів та хроніки, літописи, монографії, а також спогади учасників і очевидців тих подій.
12.10.2018
Відкриття меморіальної дошки випускникам училища, учасникам АТО, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Напередодні дня вояцької честі та звитяги, Свята Покрови відбулося відкриття меморіальної дошки випускникам училища, учасникам АТО, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.
12.10.2018
ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ БІБЛІОТЕКИ!

У вересні 2018 року книгозбірня поповнила свій фонд новими цікавими виданнями, а саме романами українських письменників, в яких розкриваються події боротьби, жертовності і сила духу борців за незалежність України.
12.10.2018
Проект Колективного договору ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» на 2018–2020 роки

Пропонуємо для ознайомлення проект Колективного договору Луцького ВПУ будівництва та архітектури на 2018-2020 р.р.
11.10.2018
ВІРА В НЕПОВТОРНІСТЬ І ТАЛАНТ

Всеукраїнський місячник бібліотек „Бібліотека – центр творчого розвитку дитини”
10.10.2018
Інтерактивні методи навчання в системі роботи викладача фізики, математики та астрономії.

9 жовтня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції викладачів фізики, математики та астрономії під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Волинській області Оксани Добровольської.
10.10.2018
Зустріч учнів гуртожитку з волинським письменником Андрієм Криштальським

Нещодавно відбулася зустріч учнів гуртожитку з відомим волинським письменником, журналістом, видавцем, лауреатом премій імені Василя Стуса, Агатангела Кримського Андрієм Криштальським «За право жити на рідній землі».
10.10.2018
ВІД КНИЖКИ ДО ТВОРЧОСТІ!

В рамках Міжнародного місячника бібліотек "Бібліотека – центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) у читальній залі бібліотеки училища представлено тематичну книжкову виставку "Від книжки до творчості".
09.10.2018
Вітаємо з новими спортивними здобутками!

В рамках ХХVI обласної спартакіади серед учнів закладів професійної освіти відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на базі Старовижівського професійного ліцею.
05.10.2018
"Вечір знайомств" у гуртожитку

Учні, які проживають у гуртожитку, взяли участь у конкурсно-розважальній програмі "Вечір знайомств", організований вихователями гуртожитку.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб