Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
12.04.2017
Паломництво до ікони Холмської Чудотворної Богородиці

Учні групи №11 Луцького ВПУ будівництва та архітектури з керівниками Троцюком М.К. та Бартко Л.К. відвідали Музей волинської ікони.
10.04.2017
Наюк Христина – призер VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

4 квітня 2017 року були опубліковані результати фінального етапу VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(наказ МОН України від 04.04.2017 № 529).
07.04.2017
Вітаємо з призовими місцями!

30 березня 2017 року відбувся обласний фестиваль-конкурс «У вихорі танцю» серед навчальних закладів Волинської області.
07.04.2017
Інноваційні методи викладання інформатики

5 квітня в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури проведено засідання методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій професійно-технічних навчальних закладів Волинської області.
07.04.2017
’’Учнівська толока’’

Учні гуртожитку взяли участь у обласній учнівській толоці ''Прикрасимо своє містечко, селище, свій рідний край’’.
30.03.2017
Зустріч учнів училища з лікарем-наркологом

28 березня в рамках загальноучилищної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» було проведено зустріч з лікарем-наркологом Волинського обласного наркологічного диспансеру Сухим Іваном Ростиславовичем.
27.03.2017
Екскурсія до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки

Учні групи № 11 Луцького ВПУ будівництва та архітектури відвідали Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.
24.03.2017
Конкурс професійної майстерності з професії маляр

22 березня 2017 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся конкурс професійної майстерності з професії маляр серед учнів.
21.03.2017
Акція «Міняю цигарку на цукерку»

14 березня в рамках загально училищного місячника «Молодь за здоровий спосіб життя» соціально-психологічною службою училища було проведено акцію превентивного напрямку «Міняю цигарку на цукерку».
17.03.2017
Літературно-мистецьке свято „І дзвенять Кобзареві слова крізь століття…”

15 березня 2017 року в читальному залі бібліотеки училища відбулося літературно-мистецьке свято „І дзвенять Кобзареві слова крізь століття…”
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури