Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
16.09.2017
Участь у міжнародному фестивалі народного мистецтва

12-15 серпня 2017 року в місті Люблін (Польща) відбувся щорічний міжнародний фестиваль традиційного народного мистецтва Ягеллонський ярмарок, який був присвячений 700-річчю заснування міста Люблін.
16.09.2017
Історія вчить будувати

У Луцькому ВПУ будівництва та архітектури учні групи Т-9 за професією майбутні муляри. Вивчення професії розпочали з екскурсії в Луцький Замок Любарта.
06.09.2017
Щорічний звіт директора Собуцького Ростислава Степановича

7 вересня 2017 року відбудеться щорічний звіт директора Луцького ВПУ будівництва та архітектури про роботу колективу училища за 2016-2017 н.р.
05.09.2017
ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ УЧИЛИЩ

Саме така назва статті, яку підготував викладач математики, класний керівник групи №32 Корінчук Володимир Васильович і, яка була опублікована у всеукраїнському навчально-методичному журналі «Класному керівнику. Усе для роботи».
05.09.2017
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Така тема вебінару від фіналістів незалежного педагогічного конкурсу «Спікер року – 2017», що проходив 22 червня 2017 року в межах проекту «Global Educational Discovery».
23.08.2017
Розширення міжнародної співпраці навчального закладу

В рамках візиту делегації Волинської області до гміни Пшигодзіце Великопольського воєводства (Польща) з метою поглиблення співпраці у сфері освіти була укладена Домовленість між Центром навчання і виховання добровільних робочих загонів у Плешеві та Луцьким вищим професійним училищем будівництва та архітектури.
23.08.2017
Павло Лізов – призер Міжнародного конкурсу із Web-дизайну та комп'ютерної графіки

Роботи переможців обласної олімпіади з комп’ютерної графіки серед учнів ПТНЗ Волинської області були представлені на Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів в номінаціях з веб-дизайну, комп'ютерної графіки та комп'ютерної анімації.
26.05.2017
Свято Профтехосвіти області

25 травня на Театральному майдані міста Луцька відбулося свято професійно-технічної освіти, де свої кращі здобутки та досягнення презентували 20 професійно-технічних навчальних закладів Волині.
26.05.2017
Завітайте в арт-кафе «Стоп-кадр» на виставку робіт юної художниці Насті Могіль

Виставка, організована галереєю сучасного мистецтва «Арт-кафедра», відбулась в рамках мистецького проекту «Крок на шляху мистецтва», що започаткований з метою підтримки молодих художників.
26.05.2017
І місце в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки!

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації в січні-травні 2017 року проведена обласна олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури