Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
До уваги керівників підприємств-замовників кадрів

ГРАФІК проведення Державної квалiфiкацiйної атестації випускних груп у 2018 році.


Новини
17.12.2014
Засідання Консультативної ради училища

24 грудня 2014 року відбудеться засідання Консультативної ради училища.
15.12.2014
«Ой, Андрію, даруй нам надію»

Під такою назвою було організовано та проведено Андріївські вечорниці для учнів гуртожитку.
10.12.2014
Спортивна естафета

Днями, у гуртожитку до Дня Збройних сил України, була проведена «Спортивна естафета».
03.12.2014
Робота експериментального майданчика

В рамках роботи експериментального майданчика да декади роботи методкомісії опоряджувальників проведено відкрите засідання гуртка «Новосел».
27.11.2014
В училищі пройшла традиційна «Декада педагогічної майстерності»

На виконання річних планів роботи училища та методичного кабінету і з метою впровадження в практику роботи педагогічного колективу училища інноваційних методів роботи та технологій, поширення досвіду роботи кращих педагогів, ознайомлення із системою роботи педагогів, які атестуються, з 11 по 21 листопада 2014 року була проведена «Декада педагогічної майстерності».
24.11.2014
Виробнича практика на сучасному підприємстві – запорука підвищення кваліфікації

Протягом вересня та жовтня учні п’яти груп Луцького ВПУ будівництва та архітектури проходили виробничу практику у приватному акціонерному товаристві «Луцький домобудівельний комбінат», яке є соціальним партнером училища.
30.10.2014
Вітаємо із 60-річним ювілеєм!

Сьогодні дружня родина Луцького ВПУ будівництва та архітектури щиро й сердечно, з побажаннями міцного здоров'я, мирного неба, незгасної творчої енергії вітає з ювілейним днем народження свого директора, Собуцького Ростислава Степановича, який очолює колектив з 1990 року.
29.10.2014
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури - лауреат конкурсу І ступеня у VІ Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

Наш навчальний заклад взяв участь у Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті», який відбувся 21–23 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва.
03.10.2014
Майстер-клас з виготовлення гончарних виробів

Атмосферу свята для мешканців Луцька створила команда організаторів польсько-українського проекту «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні».
02.10.2014
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури – лідер десятки найбільш популярних ПТНЗ Західної України та двадцятки ПТНЗ України!

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури – лідер десятки найбільш популярних ПТНЗ Західної України та двадцятки ПТНЗ України!
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб