Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
26.05.2017
Перемога Руслана Пилипіва у професійному конкурсі

23-24 травня 2017 року в смт. Івано-Франкове Львівської області на базі ДНЗ "Художнє професійно технічне училище імені Йосипа Станька" відбувся восьмий обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії різьбяр по дереву та бересті.
19.05.2017
Вітаємо майстра виробничого навчання Ткаченко Тетяну з ІІ-м місцем в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур!

17-18 травня на базі Торчинського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії штукатур, в якому за результатами училищного конкурсу взяла участь наш майстер Тетяна Ткаченко.
18.05.2017
Відзначаємо День вишиванки разом!

В читальному залі бібліотеки училища розміщена виставка присвячена традиціям вишивки і одягу Волинського краю.
17.05.2017
Захист звітів переддипломної практики молодшими спеціалістами

10 травня 2017 року відбувся захист звітів перед дипломної практики студентами груп ББС-21 під керівництвом викладача Півнюк Л.М. Студенти при захисті виявили хороший рівень знань.
16.05.2017
Подорож мальовничими стежками Карпат

Учні групи № 23, під керівництвом свого керівника Місюри Валентини Володимирівни, нещодавно побували на екскурсії у Карпатах.
12.05.2017
Знову наші спортсмени найкращі в області!

Вітаємо збірну команду училища та її наставників із зайнятим І-м місцем у комплексному заліку обласного фестивалю «Козацька наснага 2017р.»
26.04.2017
Чорнобиль - наша печаль і скорбота...

В читальному залі бібліотеки представлена розгорнута виставка: "Чорнобиль - наша печаль і скорбота..."
26.04.2017
І місце в обласному конкурсі професійної майстерності малярів!

25 квітня 2017 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії маляр.
26.04.2017
Запрошуємо на виставку творчих робіт відділення художніх ремесел!

Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури запрошує на виставку творчих (дипломних) робіт учнів відділення художніх ремесел.
26.04.2017
Запрошуємо на майстер-класи Заслуженого майстра народної творчості України Володимира Кусика

У рамках проведення Дня відкритих дверей щоп’ятниці на відділенні художніх ремесел Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури в майстерні кераміки з 10.00 до 16.00 будуть проводитися відкриті майстер-класи з кераміки.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури