Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
19.10.2017
Майстер-клас для опоряджувальників від компанії Файдаль Україна

18 листопада 2017р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури методичною комісією опоряджувальників був організований та проведений майстер-клас за програмою: «Декоративне опорядження поверхонь».
17.10.2017
Вечір-зустріч з волинським письменником і бардом, учасником АТО Юрієм Щербиком

12 жовтня 2017 року в бібліотеці училища відбувся літературний вечір-зустріч з волинським письменником і бардом, учасником АТО Юрієм Щербиком.
17.10.2017
Зустріч з учасником АТО, автором поетичних збірок Юрієм Щербиком.

До «Дня захисника України» вихователі та бібліотекарі училища для учнів гуртожитку організували та провели зустріч з учасником АТО.
17.10.2017
Інформація про роботу обласної секції викладачів математики, фізики та астрономії від 26 вересня 2017 року.

26 вересня 2017 року відбулася на базі Нововолинського центру ВПУ обласна секція викладачів математики, фізики та астрономії.
12.10.2017
Мандрівка вулицями Cтарого міста

10 жовтня учні гуртожитку разом з вихователями, за сприяння центру туристичної інформації та послуг, побували на оглядовій екскурсії (район Старого міста).
04.10.2017
Вечір знайомств

Для учнів, які проживають у гуртожитку, вихователі разом із учнівським самоврядуванням підготували захід «Вечір знайомств».
04.10.2017
Козацькі забави

Вже стало доброю традицією в училищі напередодні святкування Дня українського козацтва проводити молодіжно-спортивне свято «Козацькі забави».
28.09.2017
Щиро вітаємо із професійним святом – Днем працівників освіти!

Цей день був і залишиться назавжди для кожного викладача, майстра виробничого навчання, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом.
28.09.2017
Вдосконалюємо педагогічну майстерність

27 вересня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулася обласна секція викладачів природничих предметів, яку провела методист НМЦ ПТО у Волинській області Лілія Мамчур.
22.09.2017
Спілкування з письменниками як спосіб професійного зростання викладачів

У м. Львові з 13 по 17 вересня відбувався ХХІV Міжнародний форум видавців.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури