Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії маляр учня групи ББС-11 Соколюка Володимира та його наставників Ткаченко Тетяну та Прохоренко Надію.
1 червня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Собуцький Ростислав Степанович. Він зазначив, що набуті учнями професійні навички та вміння дадуть змогу випускникам реалізуватися в житті та досягти успіхів на професійній ниві.
Новини
12.05.2017
Знову наші спортсмени найкращі в області!

Вітаємо збірну команду училища та її наставників із зайнятим І-м місцем у комплексному заліку обласного фестивалю «Козацька наснага 2017р.»
26.04.2017
Чорнобиль - наша печаль і скорбота...

В читальному залі бібліотеки представлена розгорнута виставка: "Чорнобиль - наша печаль і скорбота..."
26.04.2017
І місце в обласному конкурсі професійної майстерності малярів!

25 квітня 2017 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії маляр.
26.04.2017
Запрошуємо на виставку творчих робіт відділення художніх ремесел!

Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури запрошує на виставку творчих (дипломних) робіт учнів відділення художніх ремесел.
26.04.2017
Запрошуємо на майстер-класи Заслуженого майстра народної творчості України Володимира Кусика

У рамках проведення Дня відкритих дверей щоп’ятниці на відділенні художніх ремесел Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури в майстерні кераміки з 10.00 до 16.00 будуть проводитися відкриті майстер-класи з кераміки.
12.04.2017
Паломництво до ікони Холмської Чудотворної Богородиці

Учні групи №11 Луцького ВПУ будівництва та архітектури з керівниками Троцюком М.К. та Бартко Л.К. відвідали Музей волинської ікони.
10.04.2017
Наюк Христина – призер VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

4 квітня 2017 року були опубліковані результати фінального етапу VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(наказ МОН України від 04.04.2017 № 529).
07.04.2017
Вітаємо з призовими місцями!

30 березня 2017 року відбувся обласний фестиваль-конкурс «У вихорі танцю» серед навчальних закладів Волинської області.
07.04.2017
Інноваційні методи викладання інформатики

5 квітня в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури проведено засідання методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій професійно-технічних навчальних закладів Волинської області.
07.04.2017
’’Учнівська толока’’

Учні гуртожитку взяли участь у обласній учнівській толоці ''Прикрасимо своє містечко, селище, свій рідний край’’.
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури