Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Увага! Створено новий сайт училища, який функціонує у тестовому режимі.

Адреса нового сайту www.vpubud.osv.org.ua. Прохання до викладачів, майстрів та керівників підрозділів долучитися до наповнення відповідних розділів.


Новини
11.10.2019
РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

В читальній залі бібліотеки підготовлено книжкову виставку "Вони боролися за волю України!", на якій представлено книги сучасних авторів та хронічки, літописи, монографії, а також спогади учасників і очевидців тих подій.
11.10.2019
З Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію.
07.10.2019
Продовження теми виборів директора Луцького ВПУ будівництва та архітектури…

Результати голосування першого засідання комісії по затвердженню кандидатів на посаду керівника Луцького ВПУ будівництва та архітектури
04.10.2019
Звернення трудового колективу

Колектив навчального закладу стурбований результатами першого засідання конкурсної комісії, яке відбулося 2 жовтня 2019 року.
03.10.2019
Щиро вітаємо із професійним святом – Днем працівників освіти!

Цей день був і залишиться назавжди для кожного викладача, майстра виробничого навчання, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом.
01.10.2019
Козацькі забави

Традиційне молодіжно-спортивне свято «Козацькі забави» було проведено в училищі 26.09.2019 р.
01.10.2019
Вечір знайомств

У вересні за ініціативи вихователя Березовської І.Ф. та учнівської Ради гуртожитку відбувся захід під назвою «Вечір знайомств».
30.09.2019
Підвищення кваліфікації з професії «Електрозварник ручного зварювання»

25 вересня у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся навчально-практичний семінар для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання».
19.09.2019
Тиждень естетичного виховання

З 5 по 17 вересня вихователями гуртожитку був організований та проведений «Тиждень естетичного виховання».
19.09.2019
Впровадження модульних навчальних програм

17 вересня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників художніх промислів на тему «Нові ролі і компетенції педагогічних працівників у зв’язку з впровадженням модульних навчальних програм».
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб